Streetová móda: Nejzajímavější styly a nápady

Boty

Co dnes frčí? Pouliční móda je výjimečně variabilní a závisí na ležérnosti a pohodlí. Nehledejte jasná pravidla, co se hodí a co ne. Motivaci budete čerpat z toho, co vidíte kolem sebe na jízdních pruzích a co vám padne do oka. Klíčem ke streetovému módnímu šatníku je důvtip a ochota kombinovat a ladit.

Víte, jak může vypadat streetová móda?

Dívčí výbavu v jemných tónech modré a šedé odstíny doplňují a rozbíjejí komponenty, jako je stříbrná čepice a kabát nadměrné velikosti. Nebojte se lehké čepice, ta vám přirozeně vyfoukané vlasy nerozcuchá. A v mžiku se může stát vítaným designovým doplňkem chladného večera.

Bílý kabát se hodí k botám a batohu. Batohy už dávno nejsou jen do školy a na cesty, dostaly se do moderního designového povědomí a získaly si svou proslulost. Stále častěji je vídáme na ramenou mladých slečen nebo dam procházejících se po ulici. Začínají vytlačovat kabelky z dámských šatníků. Víte přeci, kolik věcí se vám do takového batohu vejde, a pokud ne, budete mile překvapeni. Každopádně dobré zvolení kabelky rovněž svede své.

Růžová u mužů? Ve street módě rozhodně ano!

Muž a růžová barva? To nejde dohromady že? Nicméně v rámci streetové módy je to zcela běžné. Nejvíce se prosadilo růžové tričko. Zkuste svému partnerovi vnuknout tento nápad a uvidíte jak, mu bude sedět. U mladých se ve velkém rozmohl i trend se streetovými teniskami, které značně ovlivňují celkový vzhled. Podívat se na ně můžete na https://answear.cz/h/bile-tenisky.

KabelkaFoto: answer.cz

Kde se můžete nejlépe inspirovat?

Nejspíše vás nepřekvapí, že největší rozmach tohoto stylu zastává Milán, Paříž a New York. Každopádně žebříček nejdivnější přehlídky streetové módy najdete v Japonsku. Zrovna tady najdete opravdu zajímavé kousky.Hodně dobré jsou třeba kabelky. Inspirovat se lze na https://answear.cz/m/karl-lagerfeld/ona/doplnky/kabelky.

Jaké doplňky jsou nejlepší pro street style?

Při sestavování streetwearové výbavy bychom neměli opomenout módní ozdoby. Standardní ozdoba totiž může proměnit konvenční vybavení v neotřelou a jedinečnou ukázku. V této sezóně budou hrát hlavní roli velké tašky z běžných materiálů. Pro pouliční style se hodí i pásek s kovovou sponou.

Nezapomeňte, že vaše ozdoby by měly být barevně sladěné. Dodržujte pravidlo – matné k matnému, světlý ke světlému. Ozdoby by měly mít stejný povrch. Dodržujte tyto standardy a vaše streetwearové vybavení bude ideální. Vhodné doplňky najdete na answer.cz.

Náhledové foto: answer.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.