Automyčka Express

Špinavé auto může mít negativní vliv na vaše zdraví

Možná je to k nevíře, ale znečištěný automobil může mít přímý negativní vliv na lidské zdraví. Není se čemu divit, jelikož spousty prachu v interiéru můžeme v pravidelných intervalech vdechovat. Především firemní vozy na stavbě anebo i osobní auta v domácnosti mohou mít přímo v sedačkách zaneseno velké množství prachových částic, které jsou pochopitelně škodlivé. Pokud vaše malé dítě půjde okolo silně znečištěného auta, může se ušpinit a následně si olíznout ruce. Možnost infekce je tak vysoká.

Kvalitní péče o auto není samozřejmostí

Mnozí lidé řeší čištění svého vozu tím způsobem, že jej pouze v nepravidelných intervalech zavezou na myčku anebo nečistoty z jeho povrchu spláchnou za pomocí vysokotlaké myčky. Interiéru se příliš nevěnujeme a nějaké ruční mytí palubní desky anebo vysávání kompletně celého vnitřního prostoru auta je nám ukradené. Je to škoda, protože pro své zdraví můžeme udělat pouze to, že vůz přistavíme na profesionální myčku aut, která se o všechno postará.

Automyčka Express Vaňkovka

Zdroj obrázku: automycka.cz

Profesionální automyčka

Vynikající řešení celé situace nabízí profesionální a spolehlivá Automyčka Express. Jedná se o společnost, která provozuje na území České republiky síť svých poboček nacházejících se v prostorách největších nákupních center. Najdeme je v Praze, Ostravě, Plzni, Brně a mnohých dalších větších městech po celé ČR. Spolehnout se budete moci na vysoce profesionální služby a zcela komplexní mytí vozů se vším všudy.

Zkušenost zákazníků hovoří jasně

Tato profesionální myčka aut dokáže nabídnout vynikající služby, což dokladují mnohé recenze spokojených zákazníků. Zapomenout nelze ani na certifikáty, jež také hovoří o vysoké kvalitě poskytovaných služeb. Jedná se především o certifikát dle norem EU – ISO 9001 a ISO 14001. Váš vůz zkrátka vyjdete z myčky jako nový!

Zdroj náhledového obrázku: automycka.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *