Spa.cz poskytuje příspěvek na lázně, a to i na rok 2022

Příspěvek

Stát přispívá na lázeňský pobyt částku čtyři tisíce korun na osobu, ovšem voucher je možné využít pouze do konce letošního roku. Pokud se však nechystáte v nadcházejících dvou měsících do některé z českých lázeňských oblastí, nezoufejte, protože společnost Spa.cz si pro vás přichystala zajímavou akci, která je platná i v nadcházejícím roce.

Ve spolupráci s partnerskými lázeňskými i wellness hotely si pro vás společnost Spa.cz připravila příspěvek ve výši 1 000 korun na dospělou osobu. Podmínkou však je vyzvednout si tento voucher nejpozději během tohoto prosince. Příspěvek na lázně sice není tak vysoký jako ten od státu, nicméně na druhou stranu dokážete v případě pobytu pro dvě osoby ušetřit 2 000 korun, což už zní zajímavě, nemyslíte?

Stačí si poslat příspěvek na e-mail a vybrat pobyt

Pokud tedy chcete využít lázeňský příspěvek, celý proces je jednoduchý. Prvně si přes formulář dostupný na webové stránce Spa.cz pošlete příspěvek na svůj e-mail. Poté si vyberte pobyt, který by vám vyhovoval lokalitou i procedurami. Kód, který jste obdrželi na e-mail, vložíte při rezervaci do příslušného políčka, a pak se můžete těšit na zvýhodněnou relaxaci.

Akce zvaná Spa příspěvek má několik základních podmínek. Pro uplatnění je tedy nezbytné splnit následující:

  • Poslat žádost o příspěvek do 31.12.2021.
  • Zrealizovat a uhradit pobyt do 30.6.2022.
  • Pobyt si zajednat u zapojených partnerů přes Spa.cz.

Podpořte české lázeňství

Pandemie koronaviru má dopad ne celou řadu oblastí, a to včetně lázeňství. Pobyty s příspěvkem na lázně mají jeden hlavní cíl, a to podpořit české lázně a wellness hotely.

Každé tělo si zaslouží odpočinek a relaxaci, a tak vyrazte právě do lázní, kde na vás čekají příjemné a zdraví prospěšné procedury. Vybrat si můžete z pestré škály lázeňských zařízení.

Náhledové foto: Spa.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.