Afrodiziaka

Přírodní afrodiziaka vám vrátí chuť do života

Termín afrodiziakum je v posledních letech čím dál tím více skloňován, a to jak muži, tak i ženami. Není se čemu divit. Povzbuzení sexuální touhy, které je hlavním cílem nejrůznějších přírodních nebo syntetických povzbuzovačů, je neskutečně žádané. Především u hodně zaměstnaných lidí a stárnoucích osob je zapotřebí organismu pomoct. Optimální volbou jsou čistě přírodní látky. Zanést si tělo nějakými chemickými by představovalo čirý nerozum. Právě proto se soustředíme na vliv afrodiziak na život člověka, možnosti jejich použití a dlužni nezůstaneme ani konkrétní přirozená afrodiziaka.

Jak přírodní afrodiziaka účinkují?

Mnozí lidé si myslí, že afrodiziaka působí pozitivně pouze v sexuální oblasti. Ve skutečnosti tomu tak není. Prosazují se i při povzbuzení psychiky a emocionálních stavů. Dokážou prokrvit orgány i sliznice, a to i v intimních oblastech. Dochází také k pozitivním účinkům na centrální nervovou soustavu. Jejich součástí jsou aktivní látky řadící se do skupiny alkaloidů, jež jsou optimální na povzbuzení psychiky. Mimo jiné obsahují často i kofein, jenž zvýší nejen bdělost, ale i celkovou výkonnost. Nárůst sexuální touhy by měl být zaručen.

Jak používat afrodiziaka?

I přírodní afrodiziaka mají mnohdy extrémní sílu, a tak je zapotřebí jejich množství regulovat. I proto je zapotřebí si o konkrétní rostlině vždy zjistit potřebné informace. Od toho se pak bude odvíjet nejen množství, jež pozřete, ale také frekvence konzumace. Zcela jistě se nemusíte obávat žádné toxicity přírodních látek.

Oblíbená afrodiziaka

Přírodních stimulujících produktů je spousta. Naším prvním tipem je maca peruánská. Samotné slovo maca hovoří o tom, že se jedná o rostlinu, jež posiluje. Roste v Peru, a to ve výškách až 3500 metrů nad mořem. Obsahuje spousty antioxidantů a stimuluje jak fyzickou, tak i psychickou stránku osobnosti. Výbornou volbou se stane i kustovnice čínská. Ta je výborná při hubnutí. Přidat ji lze do smoothie, pudingů anebo připravit odvar. Z dalších afrodiziak jmenujme ještě například macuna pruriens nebo muira puama a další.

Zdroj náhledového obrázku: botanic.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *