Patifu Delikates

Paštika z tofu pro zdravý životní styl

Slovo paštika je pro většinu lidí, kteří se snaží žít zdravě, doslova zakázané. Není se čemu divit, jelikož ve standardním provedení, v němž je k dostání v supermarketech, skutečně lidskému tělu neprospívá. Obsahuje totiž nejen velké množství živočišných tuků, ale i konzervačních látek a soli. Pokud máte paštiku rádi, proč si nedopřát takovou, která vám nijak škodit nebude a naopak se bude svým obsahem podílet na zdravém jídelníčku. Ano, přesně taková je paštika z tofu, kterou si představíme v následujících řádcích.

Patifu Delikates

Zdroj obrázku: patifu.cz

Skvělý pomocník při redukční dietě

Paštika Patifu patří mezi potraviny, které běžně figurují v jídelníčku vegetariánů, diabetiků anebo celiaků. Držíte-li redukční dietu, můžete si ji s klidným srdcem dopřát. Přesvědčí vás o tom její složení. Obsahuje pouze 21,6 g tuku na 100 g, zatímco standardní masová paštika má ve stejném množství výrobku 29,3 g. Mnohem nižší je i její celková energetická hodnota, a to 970 kJ ve 100 g. U masové varianty činí 1267 kJ. Po otevření navíc vydrží klidně i 3 až 4 dny, zatímco masová forma se kazí již po 48 hodinách v chladničce.

Patifu s hlívou

Zdroj obrázku: patifu.cz

Ryze český výrobek v několika vynikajících podobách

Chcete dodržovat zdravý životní styl a nijak se neomezovat? Máte možnost. Paštika z tofu je totiž k dispozici v několika podobách. Dopřát si můžete prémiovou delikates anebo variace s hlívou, rajčetem a olivami, bazalkou a česnekem, bylinkami či s hokkaido. Gurmánský zážitek bez výčitek vám přinese i Patifu orient či toskánská. Vy i vaše děti si chuť některé z nich určitě oblíbíte.

Patifu toskánská

Zdroj obrázku: patifu.cz

Vyzkoušejte zdravé recepty

Výbornou volbou jsou i recepty z Patifu, které nejdete na webových stránkách výrobce. Jmenovat bychom z nich mohli například rychlou polévku z Patifu hokkaido nebo šneky z listového těsta plněné paštikou z tofu z příchutí hlívy ústřičné. Koupit některou z variant zdravé paštiky můžete v jakékoli DM drogerii, Globusu, Tescu a v obchodech se zdravou výživou po celé České republice.

Patifu polévka hokkaido

Zdroj náhledového obrázku: patifu.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *