laurastar-lift-plus-blue-sky-steam-generator-basys-2

Parní žehlení LAURASTAR: Už žádné bakterie na oblečení

Víte, jaký je hlavní cíl žehlení? Samozřejmě, aby oblečení, případně cokoli jiného nebylo pokrčené. To je ovšem pouze jedná stránka mince. Srovnat jakoukoli látku tak, aby vypadala maximálně úhledně, není až tak složité. Mnohem důležitější je ovšem odstranění veškerých bakterií, jež mohou na povrchu textilu přežít. Proto je zapotřebí zvolit tu správnou žehličku, která to dokáže. Naším tipem je elegantní, a především efektivní, žehlicí systém LAURASTAR.

Patentovaná švýcarská technologie

Žehlicí systém LAURASTAR je optimální volbou pro každou domácnost. Jedná se o švýcarskou technologii, díky které dochází při vysokých teplotách k likvidaci všech bakterií, hub, roztočů a virů. Za efektivním žehlením stojí hygienická pára schopná eliminovat až 99,999 % bakterií. Prádlo je tak nejen čisté, ale kompletně hygienické. Žehlicí systém LAURASTAR je také šetrný k životnímu prostředí a na náhradní díly získáte jako zákazník záruku v době trvání 10 let.

LaurastarŽehlicí systém LAURASTAR: Zdroj obrázku parnizehleni.cz

Revoluční přenosná parní stanice

Velkou inovaci žehlení představuje parní generátor LAURASTAR. Zaujme vás určitě už svým designovým provedením. Zjistíte, že žehlení nebylo nikdy jednodušší a pohodlnější. Stanici si lze jednoduše přenést dle potřeby. Cesta prádla z pračky přes žehlicí prkno až do skříně tak bude doslova a do písmene expresní.

Hned dva žehlicí systémy

Volit je možné ze dvou žehlicích systémů zmiňované švýcarské značky. Je přitom úplně jedno, jaký materiál se aktuálně chystáte žehlit. K dispozici jsou varianty S a SMART. První řada obsahuje hlavní technologie LAURASTAR. Druhá řada nabízí jednoznačně ty nejlepší výsledky, jakých lze při žehlení dosáhnout. Jinak lze využít také LAURASTAR LIFT EXTRA. Kdybyste si třeba ovšem nevěděli s něčím rady, není problém využít asistenta žehlení skrývajícího se v mobilní aplikaci.

LAURASTAR: Zdroj náhledového obrázku parnizehleni.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *