Ogio bag

OGIO Ozone Stand Bag patří mezi oblíbené golfové bagy

Golf představuje nádhernou hru, která je typická pobytem na čerstvém vzduchu a také tím, že si můžete pohodlně vyzkoušet své vlastní dovednosti a schopnosti na greenech. Vynikající volbou je zejména pro lidi, kteří nemají příliš v lásce dynamické sportovní aktivity. I pro golf je ale nezbytné vysoce kvalitní vybavení se vším všudy. Jeho základem je kvalitní a především vysoce funkční bag. Naším tipem je OGIO Ozone Stand Bag, na který se budeme soustředit v následujících řádcích, a to maximálně podrobně.

Maximální funkčnost

Každý golfista zcela určitě ocení maximální funkčnost svého bagu. Tu poskytují především různé kapsy, přihrádky a speciální oddělení na veškeré pomůcky, které ke hře potřebujete. Velmi důležitá jsou hlavně poutka na týčka, která by měla být nezbytností. Kapsičky jsou určené zejména na míčky a také na pohotovostní vybavení typu peněženky, mobilního telefonu nebo jiných ryze osobních věcí, které se používají fakticky neustále nejen při hře samotné.

Ogio bag2

Zdroj obrázku: srovname.cz

Nezaměnitelný styl

Co si budeme nalhávat, styl je při golfu neskutečně důležitý a většině golfistů velmi záleží na tom, jak při hře vypadají. OGIO Ozone Stand Bag je rozhodně bagem, který vám z tohoto pohledu ostudu rozhodně neudělá. Naopak dokáže neskutečně oživit váš vzhled a vy budete hvězdou greenů. V luxusní červené variantě stojí za to tento bag vybírat. Stylový bílý nápis OGIO ještě navíc oživí jeho celkový vzhled. Vy sami si tak budete moci být jisti i tím, že budete značkově oděni.

Cenově dostupný golfový bag

Velmi příjemně vás překvapí i cena bagu. Sehnat jej lze za pouhých 2 990 korun. V případě efektivního porovnání cen v různých obchodech anebo nákupu již staršího bagu můžete dokonce ušetřit i několik set korun. Pokud se ale věnujete golfu a chcete mít vybavení zcela nové, neutratíte tolik, jako byste vydali za bagy některých jiných značek.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *