Nutriční typologie

Nutriční typologie pomůže k efektivnímu hubnutí

Pokud chcete začít hubnout, určitě bude vhodné obrátit se na osvědčenou metodu, která je podpořena skutečnými výsledky. Momentálně se v nejrůznějších magazínech a časopisech týkajících se zdravého životního stylu objevuje termín nutriční typologie. Zejména v Americe se jedná o hit, který již pomohl zhubnout obrovskému množství lidí. Díky tomu, že se jedná o maximálně jednoduchý a zaručený způsob změny životního stylu k lepšímu, zkouší nutriční typologii stále větší množství zájemců. Podívejme se tedy na její princip a fungování v praxi…

Princip nutriční typologie

Každý člověk je originál i přesto, že máme některé společné aktivity a zájmy. Složení našeho organismu je naprosto jedinečné. Nutriční typologie představuje zcela unikátní systém, který odpovídá nutriční náročnosti každého lidského těla. Díky nutriční analýze konkrétního lidského organismu dokáže dietolog stanovit, co naše tělo skutečně potřebuje. Speciálních dietologů v České republice není mnoho. Nacházejí se především ve dvou zdravotnických centrech, a to ve Světě Zdraví a v NaturHouse.

Vše zkonzultujete s výživovým poradcem

Velmi důležitá je především konzultace s výživovým specialistou. Vstupní prohlídka je u některých dietologů zdarma a v některých zdravotních centrech se platí v řádu stokorun. Díky vstupnímu vyšetření získáte výsledky bioimpediční analýzy. Ta probíhá za pomocí zdraví neškodných minimálních elektrických výbojů. I na základě jejich výsledků navrhne dietolog úpravu vašeho jídelníčku a stanoví se tak nový dietní program.

Speciální individuální jídelníček

Jídelníček vám bude šitý přímo na míru a vy jej budete dodržovat. Pokud se vám občas podaří, že sníte něco jiného, než máte v jeho rámci stanoveno, zkonzultujete vše s výživovým poradcem a ten stanoví další postup. Ostatně virtuální komunikace s odborníkem bude provázet i celý další proces efektivního hubnutí za pomocí nutriční typologie.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *