Nevhodně zvolené pánské spodní prádlo může stát za řadou potíží

Spodní prádlo

Ať už se o spodní oblečení moc nezajímáte a zvykli jste si nosit stejnou oděvní módu od dob studia, asi vás nenapadlo, abyste se zeptali, jaké jsou správné návyky při volení spodního prádla. A na jaké problémy si zaděláváte! 

Slipy a boxerkyboxerky, mohou ukrývat miliony mikroskopických organismů, přičemž odborníci tvrdí, že řada z nás k tomuto problému přispívá tím, že mu nevěnuje dostatečnou pozornost. Nikoho asi nepřekvapí, že sklony mužů ke spodnímu prádlu nejsou přívětivé. Jeden z deseti mužů může přiznat, že nosí oblečení až sedmkrát než jej vyperou, a přibližně stejný počet uvedl, že vlastní oblečení, které je více než 10 let staré! 

Proč to muži dělají? Je zřejmé, že část mužů neví, co je to solidní čistota, pokud jde o čistotu spodního prádla. A nedostatečná čistota není pro jejich partnery jenom odrazující, ale může být i zdraví škodlivá. 

Měňte si pravidelně spodní prádlo každý den

Několikadenní nošení stejného oblečení vede k hromadění mikroskopických organismů z potu a tělesných tekutin. To zvyšuje pravděpodobnost nakažlivých onemocnění v oblasti genitálií, což znamená zarudnutí, mravenčení a celou řadu nepříjemných pocitů. Vyměňte si oblečení každý den! Každodenní oblékání čistého oblečení udržuje oblast rozkroku čistou a brání rozvoji mikroskopických organismů. 

Nedostatečné utírání

V případě, že si myslíte, že „stopy po smyku“ na styx trenýrkáchstyx trenýrkách jsou typické, že je má každý, rozhodně si nečistíte zadek tak, jak byste měli. Blízkost stop po skluzu může znamenat, že se zde navíc rozmnoží mikroby, a když se smísí s potem, začnete se tam vzadu cítit nepříjemně. Proto nešetřete s papírem na toaletu! Uvolněte minutu nebo dvě na lepší čištění svého pozadí, aby vaše spodní prádlo navíc zůstalo déle čisté. Navíc zvažte použití splachovacích ubrousků, abyste měli pocit svěžího a nesvědivého zadečku.

Přestaňte nosit těsné spodní prádla

Oblečení by vám mělo dobře padnout, ale nemělo by drtit přirození do jednoho obrovského výčnělku. Tragické je, že řada mužů si myslí, že stlačení intimních partií je vskutku pozitivní i v případě, že způsobí několik nepříjemností. Každopádně nošení těsného oblečení může způsobit bolesti a trápení v koulích a také snížit počet spermií. Objevte svoji přirozenou velikost prádla a držte si ji. Existuje spodní prádlo, které pohodlně padne a podepře genitálie. Nemusíte si vybírat jedno nebo druhé. 

Spodní prádloFoto: Pixabay

Pravidelně obnovujte své spodní prádlo

Pokud patříte mezi muže, kteří stále nosí deset let staré oblečení, zastavte to! Postupem času se struktura oděvu rozpadá a jeho podepření přirození v důsledku toho slábne. Nošením roztrhaného nebo opotřebovaného spodního prádla si rozhodně neprospějete. Častěji nakupujte nové oblečení. Zda se rozhodnete vytvořit si z toho každoroční narozeninový dárek, je zcela na vás, ale měli byste si pořizování nového oblečení oblíbit. Je to příležitost vyzkoušet moderní styly a obnovit si nejnovější vzory pánského spodního prádla. 

Dnes se vyrábí už takové spodní prádlo, které disponuje pokročilou inovací mikrovlákna, které rychle odstraňuje vlhkost a rychle schne, aby zůstalo pohodlné po celý den. A také disponuje mimořádně stabilním materiálem z mikrovlákna, který je jemný k citlivé pokožce.

Jak je to s nošením volného spodního prádla

Druhý strašný nápad je nosit oblečení, které je ohromně volné. Mimo jakoukoli pochybnost se potřebujete cítit volně, ale rozhodně nepotřebujete, aby se váš svazek třepotal a hlásil se v nevhodnou dobu. Pokud vám to nevadí, zbavte se jednou provždy své stydlivosti. 

Zvolte si oblečení, které se hodí pro danou příležitost. V obchodech a obecně na trhu je mnoho různých stylů oblečení, které jsou vhodné pro různé účely. Například v případě, že vedete dynamický způsob života, zjistíte, že vakuové spodní prádlo nabízí dodatečnou výztuhu pro cvičení. Navíc nabízí vylepšující kapsu, která zvedá přirození z prostoru mezi nohama, čímž snižuje možnost poškození.

Nošení spodního prádla z nevhodného materiálu

Muži s citlivou pokožkou, zejména ti, kteří mají sklon k brnění v rozkroku, by si měli udržovat strategický odstup od oblečení z určitých materiálů. Hedvábné a latexové textury nejsou skvělé při odvádění potu, takže po nošení těchto druhů oblečení může docházet k hojnému hromadění vlhkosti. S další vlhkostí se v oblasti mohou tvořit vyrážky, které vedou k hojnému výskytu mikroskopických organismů, které způsobují onemocnění.

Oblečení z nenasákavých tkanin představuje nejvhodnější alternativu, zejména v případě, že žijete dynamickým způsobem života nebo v horkém podnebí. Pánské sportovní spodní prádloPánské sportovní spodní prádlo je vyrobeno z prodyšných, vlhkost odvádějících textilií, které odvádějí většinu vlhkosti a udržují intimní partie v suchu i při vysoce intenzivních cvičeních. 

Pokud máte při odívání sklony pro nezdravé návyky, je nepochybně načase s tím něco udělat. Malé změny mohou udělat obrovský kontrast a udržíte si zdravé intimní partie! 

Zdroje info: svetfitness.cz, budchlap.cz, modio.cz

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.