Nejlepší společník, nebo zlý hoch? Typy chlapů se různí

Vztah

Kdo by to byl řekl, že vám mučivý rozchod opravdu poskytne setkání k nezaplacení? Stejně jako vztah typu kamarád taky rád! Protože to všechno bude hrát roli ve vašem budoucím manželství. Bez těchto setkání se nepohnete dál a neobjevíte ideálního chlapa!

Nejlepší společník je základem

Ačkoli se říká, že přátelství muže a ženy v podstatě neexistuje, výjimky potvrzují, že ano. Mít za společníka chlapa, který vás nepotřebuje navádět do postele, moci se mu ukázat ve starých teplácích a nenalíčené, je opravdu požehnání. Prozkoumáte s ním, co se děje v mužském mozku a co jste na posledním rande udělali mimo mísu. Různorodý pohled je dobrý! Proč ho mít? Právě tento typ muže vám může ukázat, jak mít k někomu otevřený vztah bez tajemství a jak si vytvořit komunikační cestu ke spokojenému vztahu.

Hulvát – čili zlý hoch

Postavme se tomu čelem, gauneři jsou magnetem na holky. Takový provokativní rebel nebo motorkář působí jako ztělesněná přitažlivost, které se těžko odolává. Setkali jste se s nimi? V tu chvíli víte, že tento druh člověka je ovládán strašnými vlastnostmi a jde mu jen o sebe. Vskutku v případě, že jste přesvědčeni, že ho vaše obletování změní k lepšímu, časem si uvědomíte, že něco je pravděpodobně špatně.

Proč ho poznat? Tento šarlatán vám poskytne školu jako nikdo jiný. Přiměje vás uvědomit si, že jednotlivci se nemění. Místo aby změnil své dávné sklony, raději by on změnil svou polovičku, která si na nic nebude ztěžovat. Poznat hrozný vztah znamená ocenit dobrý vztah. Přinejmenším budete vědět, v jakých kruzích nehledat partnera!

Bolestivý rozchod – na řadu přichází EX

Byl okouzlující, svůdný a chytrý. Zamilovala jste se do něj až po uši. Ale co čert nechtěl, najednou byl konec. Bez vyjasnění nastalo ticho. Prožila jste tolik hodin analyzováním, co byste měla udělat, abyste změnila jeho myšlení. Proč byste ho měly poznat? Všechno hrozné je k něčemu dobré. Toto poznání vám ukáže, že co vás nezabije, to vás posílí. A mimochodem, rozchody jsou zkušenosti, které potom využijete. Proto je dobré si je prožít.

Sex bez závazků

Hrátky
Foto: Pixabay

Stává se, že nemáte čas nebo dispozice pro vytváření nových spojení. Máte ovšem své potřeby! Všechny je vyslyší společník, který přijde, poskytne vám, co potřebujete, ale už nezůstane na noc. Hračka pro vaši touhu, ale zároveň i on využívá vás! Proč si tím projít? Muž, s nímž se můžete stýkat, je nezbytný, abyste vnímala, co je pro vás skutečně životně důležité. V případě, že se s ním upřímně sblížíte víc, než byste chtěla, měla byste v sobě objevit odvahu nechat ho jít. Vymažte jeho číslo a jděte dál. Takové setkání má totiž cenu zlata.

A nakonec – manželství

Tady to máte. Každé ráno se budete probouzet vedle tohoto muže. Vyvoleného, který vás zahrne do svých budoucích plánů. S ním přijdou děti a pocit, že buď vás bude zbožňovat anebo vás zničí. Po všech těch nepříjemnostech veselý konec? Možná. Proč to začít? Protože vás to nutí zvyknout si na pravdu, že nikdo jiný už nepřijde. Nebo by neměl… Prsten vám nedovolí, abyste s někým flirtovala.

Zdroje info: zeny.iprima.cz, firstclass.cz

Náhledové foto: Pixabay