Najděte svou podstatu s knihou Cesta k mé duši

Máte pocit, že se váš život poněkud mění a vy nejste schopni jej zvládat? Pokud sami sobě přestáváte rozumět, je třeba začít úplně znovu. Třeba pouze inspirací v něčem, co by vám mohlo pomoct váš dosavadní život změnit. Pokud si myslíte, že to není možné, jste na omylu. Vše lze totiž zvládnout. Je nutné se ale na chod věcí dívat z úplně jiného pohledu. Chcete-li najít poněkud jinou cestu ke svému nitru, můžete si přečíst zajímavou knižní novinku Káji Greškové Cesta k mé duši.

Kdo je Kája Gřešková

Autorka knihy Kája Gřešková je známá psychoterapeutka, která dokáže pomoct svým klientům řešit jejich problémy a pokusit se je motivovat k využité jejich skutečného potenciálu. Využít možnosti facilitace právě u ní určitě stojí za to, jelikož i vy můžete touto cestou najít své pravé já a dodat vašemu životu nový směr. Ke své práci často využívá metodu One Brain, jejíž autorkou je známá americká lektorka Carol Ann Hontz. Mnohdy se o této metodě hovoří jako o kineziologii.

Co vše vám kniha prozradí

Kniha Cesta k mé duši prozradí především principy, které autorce pomohly odhalit její pravou podstatu. I vy se tak dozvíte, jak se vlastně máte zaměřit na své vlastní nitro. Dozvíte se mnohé ze zajímavých postřehů ze soukromého života samotné autorky anebo také zajímavé zpovědi a hledání ostatních lidí. Mimo jiné také budete vědět, proč je tvář na přebalu knihy z poloviny zakrytá.

Co je ještě můžete v knize najít?

V první řadě vás samozřejmě upoutá osobní příběh. Zajímavé je ale i samotné hledání a veškeré aspekty, které se jej týkají. Život je poměrně složitým koloběhem, který si zaslouží odhalení některých svých principů. V knize ale najdete také inspiraci a v neposlední řadě pochopení, kterého se vám třeba v případě rad vašich známých nedostávalo.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *