Mytí oken Brno pro domácnosti i firmy

Firma  A SERVIS LIPKA nám zajišťovala mytí oken Brno na našem rodinném domě v okrajové části Prahy. Jelikož se tu začíná ve velkém stavět a poletující prach se velmi rychle začal usazovat na oknech, myla jsem okna průměrně 1x za 2 měsíce, protože přes ně už skoro nebylo vidět.

Nejhorší bylo, když ještě sprchlo a všechen prach se na okna doslova nalepil a udělal tam krásné prachové mapy, které nešly smetáčkem omést. Takto jsem si vypomáhala, když bylo sucho a prach jsem aspoň trochu z oken smetla, ale jak jsem řekla, po dešti to skoro smést nešlo, takže jsme musela vždycky okna časem umýt. Mytí oken se pro mě stalo noční můrou, protože umývat pořád dokola prach a špínu, je na zbláznění… Zkoušela jsem různé přípravky, které měly udržet okna dlouho čistá a světe div se, nic nepomohlo! Na radu své kamarádky jsem se tedy vrhla na prohledání internetu a hledání nějaké impregnace, po které bych nemusela okna umývat tak často.. Říkala jsem si, že výškové budovy taky nikdo neumývá každý půlrok, takže určitě musí existovat nějaká cesta. Po několika málo minutách jsem našla firmu A SERVIS LIPKA – mytí oken Brno, která má v nabídce služeb mytí oken a také nano impregnaci, což bylo přesně to, co jsme potřebovala. Služba sice vyšla dráž, než kdybych si myla okna sama, ale na druhou stranu trochu pohodlnosti nezaškodí. Navíc impregnace na oknech má záruku 2 roky a vydrží prý až 6 let!

Takže kdo by nechtěl trochu komfortu a čistá okna? Je to už půl roku, co mám na oknech nanesenou impregnaci a nemohu si ji vynachválit. I když se všude kolem práší, má okna zůstávají krásně čistá. Proto doporučuji!

Sdílet

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

2 komentáře

  1. Vladimír Opasek Odpovědět

    Kdy je možnost umývat výlohy v OC Olmympia v Brně, chodíte servisně čistit ráno před otevřením, nebo po zavírací době. Děkuji za odpověď a s pozdravem

    1. Ivana Morysová Odpovědět

      V OC Vankovka je trochu složitější, ale dostali jsme možnost výlohy umývat od 5 00 – 9 00 a potom po zavíračce od 21 00 – 23 00.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *