Moje dítě s očkovaným sedět nebude: Rodiče už vymýšlí ledasco

škola covid

Propast mezi očkovanými a neočkovanými lidmi se neustále prohlubuje. Bohužel. Místo, aby si každý hleděl svého a prostě nechal skupinu lidí, do které nepatří být, neustále se do ní navažuje. U očkovaných lze pochopit jejich snahu hlavně v tom smyslu, že nechtějí, aby neočkovaní zabírali místo na jednotkách intenzivní péče. To je bohužel fakt, s nímž nelze hnout. Ozývat se ale hodně začínají také neočkovaní lidé. Bohužel si svou nenávist vybíjejí na dětech.

Moje dítě s očkovaným sedět nebude

I takovéto žádosti učitelé bohužel od některých radioaktivních rodičů obdrží. Důvod je pro samotné rodiče vcelku jasný. Nechtějí, aby jejich dítě sedělo s naočkovaným přenašečem. Až neuvěřitelné. Přitom jejich děti často odmítají nosit roušky a doma si dělají plivací testy. Zasedací pořádek je přitom jednoznačně v gesci školy, která si jej může řešit tak, jak potřebuje.

V některých rodičích je prostě zlo

Nijak jinak si tento fakt vysvětlovat bohužel nelze. Rodiče filtrují vlastní pocity přes děti, které za to nemohou. Samozřejmě pak jejich postoje kopírují, což bývá pochopitelně přirozenou věcí. V některých rodičích je prostě a jednoduše nenávist, kterou potřebují dostat ven. Nic víc, nic míň.

Likvidace sociálních vazeb

Takovéto nařizování zasedacího pořádku a další záležitosti vedou jen k likvidaci sociálních vazeb a k ničemu jinému. Nakonec snad ještě budou na lavicích cedulky, kde bude napsáno očkovaný/neočkovaný. Tak jako tak válka mezi očkovanými a neočkovanými do školy nepatří.

Zdroj info: Facebooková skupina Učitelé+    

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.