škola covid

Moje dítě s očkovaným sedět nebude: Rodiče už vymýšlí ledasco

Propast mezi očkovanými a neočkovanými lidmi se neustále prohlubuje. Bohužel. Místo, aby si každý hleděl svého a prostě nechal skupinu lidí, do které nepatří být, neustále se do ní navažuje. U očkovaných lze pochopit jejich snahu hlavně v tom smyslu, že nechtějí, aby neočkovaní zabírali místo na jednotkách intenzivní péče. To je bohužel fakt, s nímž nelze hnout. Ozývat se ale hodně začínají také neočkovaní lidé. Bohužel si svou nenávist vybíjejí na dětech.

Moje dítě s očkovaným sedět nebude

I takovéto žádosti učitelé bohužel od některých radioaktivních rodičů obdrží. Důvod je pro samotné rodiče vcelku jasný. Nechtějí, aby jejich dítě sedělo s naočkovaným přenašečem. Až neuvěřitelné. Přitom jejich děti často odmítají nosit roušky a doma si dělají plivací testy. Zasedací pořádek je přitom jednoznačně v gesci školy, která si jej může řešit tak, jak potřebuje.

V některých rodičích je prostě zlo

Nijak jinak si tento fakt vysvětlovat bohužel nelze. Rodiče filtrují vlastní pocity přes děti, které za to nemohou. Samozřejmě pak jejich postoje kopírují, což bývá pochopitelně přirozenou věcí. V některých rodičích je prostě a jednoduše nenávist, kterou potřebují dostat ven. Nic víc, nic míň.

Likvidace sociálních vazeb

Takovéto nařizování zasedacího pořádku a další záležitosti vedou jen k likvidaci sociálních vazeb a k ničemu jinému. Nakonec snad ještě budou na lavicích cedulky, kde bude napsáno očkovaný/neočkovaný. Tak jako tak válka mezi očkovanými a neočkovanými do školy nepatří.

Zdroj info: Facebooková skupina Učitelé+    

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

4 komentáře

 1. Petr Noh Odpovědět

  „radioaktivních rodičů“?????
  Vy už vážně nevíte, jak stupidně byste lidi nazývali, když není po vašem….

  extrémista, nacista, fašista, rasista, aktivista, tenista, (nezodpovědný) antirouškař, (nezodpovědný) antivaxer, hoaxer, dezinformátor, konspirátor, respirátor,
  a teď ještě budeme radioaktivní….

  A vy se divíte, že se v lidech vzbouzí násilí?
  Dejte si základní otázky – kdo s čím začal a jaké byly a jsou požadavky těch „nezodpovědných antivaxerů“…
  Zkuste si položit otázku, jestli by se „antivaxeři“ takhle chovali, kdybyste je třeba nechali na pokoji. Ale neustále každý den články o tom, jak kvůli nám jsou špitály plné. Jak kvůli nám umírají lidé atd.

  A teď ještě hodíte na nás, že my prohlubujeme tu nenávist.

  Možná vám srazím ego, ale vy – „odpovědní vaxeři“ byste nám byli totálně u pr*ele, kdybyste se nesnažili diktovat nám život.

 2. Petr Noh Odpovědět

  „V některých rodičích je prostě a jednoduše nenávist, kterou potřebují dostat ven. Nic víc, nic míň“

  Malinko poopravím tady ten „správný názor“.
  Tu nenávist vyvolali vaxeři a diskriminační restrikce. Do jisté doby jsme byli tolerantní a dávali jsme vám šanci, abyste se vyblbli. Ale vy nevíte kdy přestat.

  No a jednou trpělivost prostě přeteče. Tak teď si nehrejte na nechápavce a hezky si skliďte, co jste zaseli. Nikdo z těch rodičů by se tak nechoval, kdybyste si nezačali

 3. Tomáš Odpovědět

  tak dokud se nebudou povinně testovat i očkovaní (neřeším jestli děti nebo dospělí), dále vláda dělá vše jen pro to, aby ještě víc rozdělila společnost, tak tohle je jen logický důsledek diskriminace… a po pravdě, když nad tím tak přemýšlím, tak pokud budu muset trávit čas s očko nebo otestovaným neočko, tak raději ten druhý… peci jen musím se chovat zodpovědně a předcházet možné nákaze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *