Mezinárodní kongres zdraví 2021 Praha: Unikátní 3D interaktivní akce

Zdraví nezná hranic, hledejme, co nás spojuje. Přesně takto zní motto mezinárodního kongresu zdraví, který se bude konat od 10 do 12. o 2021. Akce proběhne pod záštitou hlavního města Prahy a bude se jednat o zcela ojedinělé setkání mezinárodních i českých odborníků z oblasti TCIM (tradiční, komplementární a integrativní medicíny).

3D interaktivní prostředí

Celý kongres proběhne v interaktivním prostředí. Účastníci mezi sebou budou moci komunikovat jednak prostřednictvím chatů a jednak také videohovorů. V unikátním prostředí se zkrátka budete moci setkat s kýmkoli, výběr už bude pouze na vás samotných. Tři sály nabídnou hlavní program, jenž bude nejen v češtině, ale i v angličtině a němčině. Tlumočení bude samozřejmostí. Diskutovat už budete moci přímo v meeting roomu nebo navštívíte virtuální stránky.

Foto: Mezinárodní kongres zdraví

Bezplatná účast samozřejmostí

Přihlásit se lze v různých módech, a to jako návštěvník, aktivní účastník nebo vystavovatel. Učinit tak lze přímo na www.mkz2021praha.cz. Podívat se tedy budete moci díky registraci do třech přednáškových sálů a také zhlédnout posterové prezentace aktivních účastníků kongresu. Určitě budou stát za to také výstavní stánky nejrůznějších vystavovatelů.  

Kdo například na kongresu vystoupí?

Především významné mezinárodní osobnosti z oblasti oborů TCIM (tradiční, komplementární a integrativní medicíny (dříve CAM). Těšit se budete moci třeba na osobnosti, jako jsou:

  • paní prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. – pedagog, spisovatelka,
  • Jiří Čehovský – homeopat, zakladatel Autopatie,
  • Miloslava Rutová – facilitátorka, terapeutka Kineziologie One Brain, poslankyně Parlamentu ČR,
  • Tomáš Pfeiffer – filosof, biotronik, ředitel profesní komory Sanátor. Z mezinárodních zástupců např. Bhaswati Bhattacharya, MPH, MD, Ph.D. (USA) – Cornell University,
  • Nora Laubstein (Německo) – prezidentka ANME,
  • Dr. Madan Thangavelu (Velká Británie) – generální tajemník a vedoucí výzkumu Evropské asociace pro ájurvédu,genomový biolog,
  • Stephan Hein (Velká Británie) odborník na holistické zdraví a tělesnou a duševní pohodu,
  • Peter Kath (Německo) – prezident EUAA
  • a mnozí další.

Po skončení akce budou moci registrovaní uživatelé navštívit tento kongres v plně interaktivní 3D formě další 3 měsíce.

Náhledové foto: Mezinárodní kongres zdraví

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.