Dieta dlouhého dechu

Metoda hubnutí dlouhým dechem: Unikátní asijská technika

Už jste se stokrát snažili hubnout a pokaždé jste ztroskotali na své vlastní vůli. Největší překážkou se stala tvrdá dřina spojená s cvičením? S velkou pravděpodobností tomu tak bylo. Hubnutí přitom podle japonského herce Mikiho Ryosukeho nemusí být až tak fyzicky náročné. Právě on totiž používá unikátní metodu hubnutí dlouhým dechem. Ta je anglicky označována jako The Long-Breath Diet.

Skoro 23 kg za 50 dní

Takto hovořila čísla. Zmiňovanému muži se takto náhodně podařilo zhubnout. Ano, skutečně náhodně. Používal totiž techniky dechových cvičení pro úlevu od bolesti. V nedávné době se mu přihodil úraz zad a byl v rekonvalescenci. Nakonec zjistil, že dokáže díky hlubokým nádechům a výdechům zhubnout. V podstatě takovýmto cvikům věnoval denně zhruba 2 až 5 minut.

Dieta dlouhého dechu

Dieta dlouhého dechu: Zdroj obrázku Pixabay.com

Dva způsoby diety

V podstatě se jedná o dvě techniky, kdy se využívá dlouhého dechu. My se podíváme na obě dvě.

První technika dlouhého dechu

Stáhněte hýžďové svaly a jednu nohu předkročte před tělo. 90 % hmotnosti vašeho těla by mělo být soustředěno na zadní noze. V této poloze se pořádně nadechněte po dobu třech vteřin a zvedněte ruce nad hlavu. Když vydechnete, dojde ke stažení svalů, přičemž vzduch by měl být vypouštěn po dobu 7 vteřin. Tento postup by se měl opakovat po dobu 2 až 5 minut každý den.

Druhá technika dlouhého dechu

V tomto případě byste měli stát vzpřímeně a stáhnout hýžďové svaly. Položte si ruku na břicho a druhou na spodní stranu zad. Nadechněte se po dobu třech vteřin. Poté byste měli 7 vteřin vydechovat a pokračovat v nasávání vzduchu až do žaludku po dobu 7 vteřin. Opět je třeba cvičení řešit 2 až 5 minut za den.   

Tělo údajně díky dostatku kyslíku absorbuje mnohem lépe živiny a odstraní se toxické látky. Vše vede ke ztrátě hmotnosti.

Podívat se na techniku můžete na videu. Zdali vše funguje, už si musíte ověřit sami.

Dieta dlouhého dechu: Zdroj videa YouTube kanál Koko Hayashi

Zdroj dat: ba-bamail.com/content.aspx?emailid=25290

Dieta dlouhého dechu: Zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *