sex1

Léčba erekce podomácku vakuovou pumpou – rizika

Potíže s erekcí nejsou ničím, čím by se průměrný muž chlubil. Bohužel však k určitému věku zkrátka patří a leckdy přicházejí vlivem stresu a hormonálních změn dokonce i mnohem dříve.

Jde o poměrně choulostivý problém, takže se často zdráháme navštívit lékaře. Co se však může stát, pokud se rozhodneme vsadit na samoléčbu a jaké jsou její alternativy?

Vakuová pumpa pro každodenní erekci? Raději ne

Používání vakuové pumpy je snadné, ale ne už tak její výběr. Na našem trhu, zahlceném asijskou produkcí, bývají pumpy často malé (penis se do nich po zvětšení nevejde) nebo disponují úzkou manžetou, která nepříjemně stimuluje ztopořený úd často do té míry, že dojde k ejakulaci ještě před samotným pohlavním stykem. Časté používání vakuové pumpy navíc může vést k poruchám erekce až erektilní dysfunkci. Na občasné zpestření sexuálních hrátek se ale hodí více než dobře. Pokud si od ní tedy neslibujete trvalé zvětšení svého nádobíčka, které mnozí prodejci nabízejí. Takové účinky totiž vakuové pumpy nemají ani náhodou.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Léčba za pomoci injekcí

Hlavní nevýhodou injekční léčby je rozhodně nepříjemná a často bolestivá aplikace, která rozhodně nemá s příjemnou předehrou při romantických chvílích nic společného. Celý akt se omezí jen na „Píchnout a jít na věc,“ což řadě mužů nevyhovuje, o jejich partnerkách ani nemluvě. Erekce se navíc dostavuje takříkajíc bez vlastní zásluhy, což neumožňuje užít si pohlavní styk plnohodnotně a bez zábran. Na trhu je injekční léčba k dispozici pod obchodním názvem Karon nebo Caverject (alprostadil).

Chirurgická léčba erekce a co byste o ní měli vědět

Jde o poměrně náročnou a bolestivou metodu, kterou si navíc pacient obvykle plně hradí sám. Její účinnost není stoprocentní a u nás je její aplikace teprve v plenkách, se všemi problémy s tím souvisejícími. Jde opravdu o lano poslední záchrany, po kterém je dobré sáhnout až ve chvíli, kdy už opravdu nemůžete.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *