Izolační dvojsklo

Kvalitní izolační dvojsklo či trojsklo má podstatný vliv na zdraví

Mlží se vaše okna? Množství domácností se v bytě či domě potýká s rosením oken (zvenčí, zevnitř nebo mezi okny). Levným a funkčním řešením je výměna skla v plastovém okně (ale také v dřevěném, špaletovém, kastlovém či kovovém okně nebo eurookně).

Domníváte se, že rosení oken je jen estetickou vadou a vám neublíží? Pak jste na omylu! Rosení oken, tedy srážení vlhkosti, je ideální pro tvorbu plísní, vzniku nemocí a alergií. Jak situaci řešit?

Výměna skla v plastovém okně jako prevence srážení vlhkosti

Pokud se na vašich oknech sráží voda, je jen otázkou času, kdy se u oken či v okolí oken objeví plíseň. A právě plíseň vede u množství lidí k dalším nemocem a ke vzniku alergií. Zdravotní potíže mohou zaznamenat děti i dospělí.

Za rosení oken a následný vznik plísní může povrchová teplota či vlhkost vzduchu. Dobré izolační dvojsklo či trojsklo je ideální investicí do prevence srážení vlhosti. Pokud si vážíte svého zdraví, už při první známce rosení oken zvažte výměnu skel.

Izolační dvojsklo

Výměna dvojskla za trojsklo: cena nemusí být vždy vysoká

Jaké další výhody přináší výměna dvojskla za trojsklo? Cena, kterou zaplatíte, nemusí být vysoká! Peníze, které do izolačního dvojskla či trojskla investujete, se vám vrátí. Jak je to možné?

Rosení je indikací špatné izolace oken. V zimních měsících je tedy ve vašem interiéru s největší pravděpodobností větší chlad a v létě se místnost přehřívá. S výměnou skla v plastovém okně výrazně ušetříte za energie. Díky izolaci oken vydáte za vytápění až o několik tisíc korun ročně méně.

Není zajímavé, že pouhá výměna oken může mít podstatný vliv na vaše zdraví i finance.

Sdílet

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *