Slon štěstí

Krásné šperky nemusí být drahé

Mnozí lidé vyznávají názor, že šperky a bižuterii je zapotřebí nakupovat v co nejdražší a nejryzejší podobě. Pokud ale nakoupíte kvalitní levné šperky, určitě budete středem pozornosti a spousta lidí ani nepozná, že se jedná o modely, které stály několikanásobně méně, než je tomu u těch nejdražších náhrdelníků, přívěsků a prstenů. My se budeme v následujících řádcích soustředit právě na levné, a přitom krásné šperky, které bezesporu vylepší váš outfit. Doporučíme také možnost jejich výhodného nákupu.

Náhrdelník Harry PotterNáhrdelník Harry Potter

Zdroj obrázku: slonstesti.cz

Levné náhrdelníky, které oslní

O faktu, že i levné náhrdelníky mohou slušet, vás přesvědčí například geometrický náhrdelník se znakem známého kouzelnického učně ze slavné ságy Joan Rawlingové Harryho Pottera. Jedná se o stříbrný šperk o délce 59 cm a velikosti zhruba 3,1 x 3 cm. Moc hezký je ale i diamant štěstí modré barvy, který je zasazen v netradičně řešené stříbrné obručí. Díky barevnému provedení diamantu působí živě a vypadá skvěle. Vybírat si ale můžete jakékoli jiné tvary, mezi které patří třeba nejrůznější trojúhelníky, andělská křídla, korunky a jiné.

Náhrdelník s modrým diamantemNáhrdelník s modrým diamantem

Zdroj obrázku: slonstesti.cz

Designové přívěšky

Moc hezky vypadají nejrůznější designové přívěšky. Naším tipem je například módní krystalový přívěsek. Jeho délka činí 38 cm a velikost zhruba 7,4 x 8 cm. Jeho neotřelý vzhled je zvýrazněn především trojbarevným provedením a pravidelnými oblými tvary. Kombinace černého zlatostříbrného a perlového odstínu je kouzelná.

Módní krystalový přívěsekMódní krystalový přívěsek

Zdroj obrázku: slonstesti.cz

Vyberte si ze spousty šperků

Jestliže vás některé zmiňované šperky zaujaly, určitě si je můžete vybrat a koupit v eshopu slonstesti.cz. Za ceny začínající na pouhých 69 korunách můžete mít skutečné skvosty, které v podstatě pouhým okem nebude možné odlišit od těch nejdražších šperků, které jsou na trhu k dispozici. Vaší invenci a smyslu pro sladění šperků s oblečením se již žádné meze klást nebudou.

Zdroj náhledového obrázku: slonstesti.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *