Jak se dostat ze své komfortní zóny? Zkuste únikovou hru

Úniková hra

Už vás začíná nudit neustálé lenošení a k většině sportů nemáte zrovna kladný vztah? Vaše firma funguje skvěle, jen potřebujete spojit určité menší týmy lidí dohromady? Ať už je na jakoukoli předchozí otázku vaše odpověď kladná, rozhodně se nebojte vyzkoušet novou aktivitu, při níž se budete hýbat, zažijete napětí, budete se muset spoléhat na ostatní. Samozřejmostí by měly být vaše rychlé reakce a schopnost jednání v týmu. Pro zahájení hry je zapotřebí od 2 do 6 lidí. Pojďme si únikovou hru představit mnohem podrobněji.

Úniková hra

Zdroj obrázku: escapex.cz

Co je úniková hra?

Jde fakticky o specifický druh aktivity, při níž se musíte dostat z místa A přes ostatní lokace do místa B. Tradičně se úniková hra přirovnává k pobytu v zamčeném pokoji. Vy máte určitý čas na to, abyste se odtud pomocí nějakého důmyslného nápadu dostali. Samotný průběh cesty na svobodu je vcelku komplikovaný, nicméně o to zajímavější a zábavnější. Musíte vykonávat mnohé úkoly, za něž dostáváte stále více nápovědy až do doby, než se z daného bodu skutečně dostanete. Dobrodružství je na světě.

Zloději myšlenek

Tento zajímavý název má úniková hra, při které disponujete speciálním výcvikem, abyste se mohli dostat do snů a také podvědomí jiného člověka. Můžete tak bez problémů přijít i na jeho nejtajemnější a nejtajnější nápady. Vy konkrétně ve hře Zloději myšlenek budete mít za úkol ukrást přímo z mysli známého neurologa profesora Jeana Charcota ukrást specifický vzorec. Tato úniková hra se odehrává přímo v Praze, pouze kousek od Václavského náměstí. Podíleli se na ní mimo jiné i specialisté z filmové branže.

Úniková hra

Zdroj obrázku: escapex.cz

Vyberte si únikovou hru online

Tuto zmiňovanou únikovou hru v Praze si můžete objednat online a to na stránkách EscapeX.cz. Na webu zjistíte všechny potřebné informace jako celkový popis hry, cenu, počet hráčů a adresu, kde se únikovka nachází. Rovněž přidáváme informaci, že se připravuje další titul a to s lákavým a tajemným názvem „Fantom Prahy“.

Zdroj náhledového obrázku: escapex.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.