I v těhotenství můžete vypadat skvěle

Těhotenství patří mezi nejkrásnější okamžiky v životě každé ženy. Nastat mohou pouze starosti s oblečením. To lze ale dnes sehnat bez větších problémů klidně přímo na internetu. Těhotenská móda Praha HappyMum nabízí velmi pestré portfolio oděvů. Podívejme se tedy na některé z nich. Z nabídky si jistě vyberete a budete se i s bříškem cítit naprosto volně, příjemně a hlavně budete vypadat skvěle!

Těhotenské rifle různých střihů

Moderní těhotenská móda je typická především zajímavými riflemi. Právě tyto kalhoty jsou stylové, hezké a dokážou nabídnout nastávající mamince dokonalý komfort. Klasické těhotenské rifle disponují elestickým pásem, který nijak netlačí, nicméně dokáže džíny bez potíží udržet na těle, aby nepadaly. Tento pás efektivně ochrání bříško i před všudypřítomným chladem a větrným počasím. Druhým typem riflí jsou laclové. Ty na rozdíl od prvně jmenovaného střihu nabízejí další kapsy, zipy a jiné funkční prvky.

Spodní prádlo pro těhotné

Velmi důležitou roli hraje u těhotné ženy také spodní prádlo. To musí být vyrobeno z prvotřídních materiálů a mělo by být dokonale funkční. Zejména podprsenky se musí dokonale přizpůsobit zvětšujícímu se poprsí během jednotlivých fází těhotenství. Podprsenka by také měla myslet na sexy postavu ženy a tvarování poprsí. I kalhotky lze volit v několika variantách. K dostání jsou dnes i těhotenská tanga.

Tipy na ostatní oděvy pro těhotné

Vybírat si lze i z různých ostatních typů oděvů. Velmi oblíbené jsou především tuniky a halenky. Pro volný čas můžete klidně volit i trička s obrázky. Na webu HappyMum si určitě vyberete přesně takový model, který se vám bude líbit designově a padne vám na míru. K dispozici je zde i těhotenská kalkulačka, která vám pomůže nejen s výběrem velikosti. Budete tak mít jistotu, že vám oblečení bude maximálně slušet.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *