Difuzér

Difuzér se zvlhčovačem vzduchu chrání zdraví

Blahodárné účinky aromaterapie pomáhá zvyšovat speciální difuzér se zvlhčovačem vzduchu. Esteticky a designově vyladěný kousek má příznivé účinky na všechny smysly a je zároveň sympatickým doplňkem každého interiéru. Rozptylování éterických olejů s pomocí difuzéru je příjemné v domácím prostředí i v čajovně, restauraci nebo obchodě. Místnost, kde je ovzduší naplněno příjemným nevtíravým aroma, budou návštěvy milovat.

Ultrazvukový difuzér se zvlhčovačem vzduchu ozvláštní atmosféru

Jemné vyladění smyslů, příjemné aroma a pozitivní vibrace způsobují éterické oleje, které jsou postupně do místnosti vypouštěny s pomocí difuzéru se zvlhčovačem vzduchu. Jak takový difuzér funguje? Ultrazvukový přístroj kombinuje zdraví prospěšné účinky aromaterapie, zvlhčování vzduchu a světelného podbarvení. Světelné ladění lze volit dle nálady, anebo se dá úplně ztlumit. S pomocí ultrazvuku bez zahřívání dochází k postupnému odpařování éterických olejů. Tím, že se oleje nezahřívají, zachovávají si všechny své aromatické látky a vlastnosti, jež jsou důležité při rozptýlení pro blahodárný účinek ve vzduchu.

Difuzér se zvlhčovačem vzduchu vytváří jemné mlžení, v němž se nesou éterické oleje. Tato mlha příjemně zvlhčuje suchý vzduch ve vytopené nebo prosluněné místnosti. Každý přístroj je vybaven kontrolkou upozorňující, že je v nádobce málo vody a je třeba ji doplnit. Jednotlivé difuzéry mají dva časové programy umožňující zvlhčování vzduchu v rozdílné intenzitě. Před použitím naplňte vnitřní nádobku obyčejnou nebo pravou květovou vodou a přidejte pět až šest kapek 100procentního éterického oleje dle vlastního výběru. Rozhodně nepoužívejte rostlinné oleje.

Zdroj náhledového obrázku: atelierzdravi-obchod.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *