Cviky pro plnější prsa: Větší velikost nezískáte, tvar ano

Prsa

Plnější prsa můžete získat i bez operace. Nečekejte žádné zázraky, protože hlavní součástí prsou je zejména tuková tkáň. Pokud se ale pustíte do pravidelného cvičení, můžete posílit svalstvo, které se nachází pod prsy. A i toto může zlepšit vzhled vašeho dekoltu. To znamená, že cvičením můžete docílit změny celkového vzhledu prsních svalů, ale ne samotných prsou. Pravdou je, že existuje jen velmi málo věcí, které můžete dělat přirozeně a které zvýší celkovou velikost vašich prsou nebo hrudní tkáně.

Kliky o zeď pro plnější prsa

Zatímco kliky prováděné na zemi nemusí zvládnout každá žena, ty o zeď ano. Stoupněte si čelem ke zdi a položte na ni dlaně. Vaše dlaně by měly být ve stejné výšce, jako váš hrudník. Nohy jsou rozkročené na šířku boků. Pomalu pokrčte lokty a trupem se bližte ke zdi. Poté se vraťte do výchozí pozice. Tento pohyb opakujte asi 10 krát. Udělejte alespoň tři série.

Prsa

Foto: Pixabay

Rozevírání paží pro sexy dekolt

Natáhněte ruce před tělo a ohněte je v lokti v úhlu 90 stupňů. Jděte lokty od sebe (otvírejte náruč) co nejdále do jde. Poté ruce dejte opět k sobě. Toto cvičení opakujte po dobu jedné minuty.

Správné držení těla

Vzhled prsou je dán také geneticky, určen je i tělesnou hmotností a životním stylem. Je jen velmi málo toho, co se dá udělat. Kromě výše uvedených cviků si můžeme pomoci také správným držením těla – rovná záda, ramena mírně vzadu. To vše způsobí, že vaše prsa budou opticky větší. Pomoci si můžete také vhodným oblečením. Malá prsa můžeme zvýraznit volánky nebo horizontálními pruhy na halence (vertikální pruhy nejsou vhodné, zmenšují).

Masáž může pomoci získat plnější prsa

Na masáž si připravte nějaký olej. Vhodný je lněný, fenyklový, olivový, ale také různé krémy na zvětšení prsou. Vybírejte si přírodní varianty přípravků. Masáž samotnou provádíme kruhovými pohyby směrem dovnitř dekoltu. Aby byla masáž účinná, je zapotřebí asi 200 takových kruhových pohybů. Může to být ale zajímavá partnerská aktivita!

Velikost prsou a antikoncepční pilulky

Antikoncepční pilulky obvykle zvyšují množství estrogenu v těle ženy. Tento hormon odpovídá za velikost prsou ženy. Současně ale platí, že jakmile přestanete pilulky užívat, velikost prsou se zase zmenší.

Zdroje info:

https://www.lybrate.com/topic/how-to-increase-breast-size-naturally-in-45-days-quick-tips-to-get-bigger-breasts-but-you-have-reaso/acba4df223ea914bbd261fabf80f4471

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7235664/

https://www.healthline.com/health/womens-health/how-to-increase-breast-size-naturally

Foto: Pixabay