Cvičení

Cviky na dokonalé pozadí

Většina žen je nespokojena se svou postavou a tak zkouší mnoho diet a cviků. Jejich zadek je jedna z nejdiskutovanějších částí těla. Pro většinu žen jde o část problematickou a mnoho z nich bádají o všech možných i nemožných způsobů jak zadek vytvarovat k dokonalému obrazu svému. Přinášíme tedy cviky na zadek a stehna, které určitě využijete.

Jak cvičit

Velice důležitým aspektem správného cvičení, které by mělo mít za důsledek vytvarování zadku a stehen, je pravidelnost. Nejideálnější variantou je cvičení alespoň třikrát týdně. Ze začátku bude stačit série pěti vybraných a níže popisovaných cviků. Důležité je také soustředění a neprohýbání se v zádech. Postupem času je dobré přidávat počet opakování jednotlivých cviků a měnit podoby sérií. Pro úplně pokročilé je zde pak nápad na vylepšení tréninků a jejich ztížení. Na ruce můžeme umístit závaží v podobě plných lahví.

Nejlepší cviky na zadek

Prvním cvikem jsou výpady, kdy máme ruky podél těla a přitom děláme krok vpřed. Noha se musí ohýbat do 90°. Setrváme zde asi 2 sekundy a vyměníme nohy. Dalším tipem jsou oslí kopy. Klekneme si na čtyři a zvedneme levou nohu. Dostáváme patu co nejdál od zadku, setrváme opět 2 sekund, poté opět vrátíme, koleno nepokládáme a opakujeme. První cvičíme levou a pak pravou nohu. Nestřídáme. Dále se seznámíme se sumo dřepy. Postavíme se jako sumo (široké rozkročení) a chodíme do dřepů. Dole pětkrát zakmitáme a vracíme se zpět.

Tréninkový plán

Posledním tipem pro vás může být cvik, který všichni známe jako most. Lehneme si, ruce podél těla a pokrčíme nohy. Zvedáme zadeček a pevně zatínáme. Cvik provádíme pomalu. Tyto cviky nyní sestavíme do nějakého plánu. Blíží se prázdniny a dovolené, a proto každá žena jistě ocení přípravu na pózování v plavkách. První a druhý týden cvičte jednu sérii s 10 až 15 opakováními. Poté po každých třech až čtyřech týdnech zvyšujte počet sérií i cviků.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *