wobenzym
24/07/2015
Kategorie: Doplňky stravy, Novinky

Co je wobenzym a jaké má dávkování

Wobenzym představuje celosvětově známý a velmi populární lék, kterého se využívá především při nepříjemných zánětlivých poraněních či zánětech v organismu a také pro zlepšení stávajícího stavu imunitního systému. Jeho základem jsou proteolytické enzymy mající balhodárné účinky na celý lidský organismus. Pokud chcete mít doma pomocníka, na kterého se můžete v případě problémů obrátit, pak se Wobenzym zcela jistě vyplatí. Podívejme se tedy na jeho účinky mnohem podrobněji a poukažme si na to, v čem spočívá jeho kvalita.

Skvělá alternativa za analgetika

Pokud jste alergičtí na běžná analgetika, pak se Wobenzymu nemusíte bát. Svým obsahem se totiž markantně liší a rozhodně pro vaše tělo nebude žádný problém se s ním vypořádat. Přinese vám takřka okamžitou úlevu, jelikož jeho působení je možné počítat na pouhé minuty. V každém případě stojí za to jej vyzkoušet.

Působení Wobenzymu

Jak již bylo řečeno, Wobenzym má blahodárné účinky hned na několik neduhů. Podívejme se na ně tedy mnohem podrobněji. Pro přehlednost samozřejmě tyto účinky uvádíme v následujících odrážkách.

-          rychle se vstřebávají otoky

-          ustupují krevní podlitiny

-          efektivně působí na záněty

-          dochází k markantnímu urychlení hojení ran

-          pomůže při gynekologických obtížích

-          odstraní záněty prostaty

-          je skvělý při pooperačních stavech

-          aplikuje se po stomatologických zákrocích

-          pomáhá při artróze

-          dokáže pomoct pohybovému aparátu

Co obsahuje Wobenzym?

Určitě není od věci přečíst si Wobenzym příbalový leták, v němž se dozvíte, jaké dávkování Wobenzym vyžaduje. Důležité jsou ale jistě i látky, které obsahuje. Jmenovat bychom mohli zejména Pancreatinum 300, dále také Protease Ph. Či papainum 90, bromelainau 225 a spousty dalších podpůrných látek, jež dokážou pomoct v níže zmiňovaných situacích.

4 komentářů
  1. josefina.formankova@seznam.cz'
  2. janekburic@yahoo.com'
  3. masa.jirikova@seznam.cz'
  4. kocurina@email.cz'

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *