sl1

Co dokáže spolehlivě zabít vášeň v intimních chvílích? Bílé slipy!

Návrhář, který tento kousek prádla vymyslel, by se nad sebou měl vážně zamyslet. Bílé slipy jsou totiž hned po ponožkách nejčastějším důvodem, proč ženy ztrácí v těch nejvypjatějších chvílích náhle zájem o sex. Na vině je nejspíš pocit sterilní hygieny, který si spojujeme s nemocnicemi. Nicméně faktem je, že tenhle kousek prádla prostě nevypadá dobře na většině normálních mužů.

 

Pokud se milenec pyšní postavou z posilovny a nevlastní ani závoj dlouhých chlupů v oblasti třísel, nebudou pro něj bílé slipy problém. Měly by ale dokonale padnout. Na vytahané nebo zašedlé kousky se nedá dívat vůbec nikdy. Nezáleží na tom, jestli je na nich nápis Calvin Klein nebo Puma, vždycky je to katastrofa.

 

Slipy mají navíc tu nehezkou vlastnost, že nadměrně zahřívají mužské intimní partie a to zejména ve dnech, kdy jejich majitelé převážně sedí za počítačem nebo za volantem auta. To má velký vliv na plodnost, protože spermie běžnou teplotu těla nesnesou – koneckonců, právě proto sídlí ve varlatech, že ano. Mnohem lepší variantou jsou pánské boxerky. Ale pozor, ne takové, ze kterých kouká půlka zadku a vepředu jsou málem pod pupek. Ty jsou nám ženám spíše k smíchu. Jako na potvoru si je ale muži docela oblíbili. Co tedy s tím?

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Vemte si jejich prádlo pěkně do parády

Zkuste jim ukázat, že dobře vypadající spodní prádlo může navíc i skvěle vypadat. Pánské boxerky jsou dostupné v mnoha barvách a vzorech. Zkuste klidně pro začátek něco erotického, třeba leopardí potisk. Můžete pak nošení těchto boxerek vyžadovat pokaždé, když se blíží nějaká intimní chvilka. Přesvědčujte partnera, jak mu to v novém prádle sluší.

 

Začíná být nalomený? Posaďte ho k monitoru a zapněte mu nějaké šikovné internetové stránky. „Co myslíš, miláčku? Slušely by ti víc ty s modrými proužky nebo tyhle celé černé, Páni a věděl jsi, že mě pohled na boxerky s červeným proužkem opravdu rozpaluje?“ Nebojte se použít i další ženské zbraně. Vždyť to by bylo, abychom naše muže neoblékly do něčeho pohodlného a slušivého, co říkáte?

 

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *