Víte o tom, že ženy mají opravdu nadpřirozené schopnosti?

Ženy

Muži versus dámy, kdo je lepší? Tato odvěká bitva vstupuje do další fáze. Na světlo se dostaly další údaje, které trochu zamíchaly pořadím. Samozřejmě, že každá strana má své pro a proti. Nicméně, ani největší alfa samec pod sluncem nemá na tyto ženské vlastnosti… S jakými schopnostmi se tedy rodíme?

Vysoká odolnost

Pravidelně jsme označovány za slabší a něžnější pohlaví. Bláboly! Náš imunitní systém je vážně silný. Podle pečlivého průzkumu máme četná vlákna mikroRNA, která zvyšují naši odolnost. Přírodní hormon estrogen zase dusí zánětlivé formy. Tuto pravdu potvrzují i odborníci z různých koutů planety. Souhlasí s tím, že díky naší dobře vyvinuté imunitě se dožíváme mnohem vyššího věku.

Mozek nám funguje několika způsoby

Dělat mnoho věcí najednou? Žádný problém, máme na to talent! Naše bezmezné fyzické představitelné možnosti se skrývají v kalózním tělese. Je to takový „kabel“ mezi pravou a levou stranou mozkovou hemisférou, plný různých chemických sloučenin. Těch máme o 30 procent více než naše polovičky, a proto nám nedělá potíže vařit, telefonovat, vychovávat dítě a zalévat rostliny. Samozřejmě všechno najednou!

Neuvěřitelně citlivý čich

Jo, ani v tomhle nám muži na slovo vzatí nemohou konkurovat. V žádném případě! Žena dokáže bez problému a velmi spolehlivě rozlišit pachy a vůně feromonů – přírodních chemických látek vytvářených lidmi a tvory – během tří sekund. Během krátké minuty tedy každá z nás dokáže bezpečně rozpoznat nejen to, odkud fouká vítr, ale také s překvapivou přesností rozpoznat vnější vůni na košili svého milence.

Ženy mají velmi vyvinutý zrak

Ženské schopnosti
Foto: Pixabay

Co se týče očí, jsme připraveny uspět i zde! Už dávno se prokázalo, že ženy vládnou citem pro barvy. Dokážeme rozpoznat odstíny od nejpodrobnějších detailů, a zatímco náš partner vidí něco jako rudou, my máme před sebou několik variant oranžové. A co se týče periferního vidění, tak tím vidíme na neuvěřitelných 180 stupňů.

Neuvěřitelná pružnost

Krásná a svůdná chůze není naší poslední zbraní. Jsme dědičně přizpůsobivější než muži. Naše svaly a šlachy obsahují více elastinu než kolagenu. Tímto způsobem jsme přizpůsobivější, pohyblivější a všestrannější

Zdroje info: denikreferendum.cz, prozeny.cz, https://www.wired.com/1997/07/male-brain-female-brain/, https://www.medicalnewstoday.com/articles/284991

Náhledové foto: Pixabay