Stany

Stany Coleman Darwin 3 se vyplatí

Potřebujete kvalitní letní přístřeší a nevíte, jaký stan si vybrat? Pokud ano, jste na správné adrese, jelikož vám v následujícím článku představíme zajímavý model Coleman Darwin 3. Jedná se o naprosto jednoduchý stan, který dokáže poskytnout dokonalý komfort každému uživateli. Optimální je především pro trekking a také pro klasické cestování. Stavba tohoto stanu je úplně jednoduchá a stan je bezproblémově sbalitelný. Podívejme se na tento model mnohem podrobněji a poukažme si na jeho základní přednosti.

Samonosná konstrukce

Základem tohoto stanu je vysoce kvalitní samonosná konstrukce se dvěma zkříženými pruty. Ty dokážou díky svému tvaru vytvořit dostatečný prostor pro ložnici. Třetí tyč je předsunutá a představuje prostor pro předsíň. Samozřejmostí je i integrovaná podlážka. Nedílnou součástí celého stanu jsou i průhledná okna, která je možné bez větších problémů zatemnit. V předsíni je také dostatečné množství světla a díky precizně řešené ventilaci nedochází ke srážení vody v interiéru stanu.

Další přednosti, které nabízí stan Coleman Darwin 3

Určitě není od věci uvést i spousta dalších předností tohoto modelu stanu. Pro přehlednost je uvádíme v odrážkách. Rozhodně jich není málo a i přes relativně vyšší cenu se stan vyplatí. Co tedy všechno nabízí?

–          pruty z materiálu Fibreglass

–          rozměrné dveře pro pohodlný vstup

–          prostorná předsíň

–          integrovaná podlážka

–          materiál tropika v interiéru

–          100 % UV ochrana

–          nehořlavé materiály

–          vodní sloupec 3 000 metrů

Jednoduchá údržba

Podobně jako stan Coleman Darwin 4 nabízí i tento model minimální nároky na údržbu. Pokud dojde k jeho znečištění, stačí jej pouze otřít navlhčeným hadříkem tak, aby byl na první pohled čistý. Pokud milujete třeba sjíždění divoké řeky anebo jiné outdoorové aktivity, určitě se tento stan dokonale vyplatí a vy budete spokojeni.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *