Putinovo podlomené zdraví: Spekulací spousta, realita neznámá

Vladimír Putin

Den vítězství 9. května byl dlouho očekávanou akcí. Ne kvůli přeletu bojových letek, který se nakonec zrušil. Nijak extra důležitá nebyla také prezentace ruské armády. Čekalo se na projev prezidenta Ruska Vladimíra Putina. Nakonec jsme se toho moc nového nedozvěděli, nicméně opět se vyrojily spekulace o jeho zdraví. Na fakt, že je podlomené, poukazovalo hned několik skutečností. My se na ně podíváme podrobněji v následujících řádcích.

Byla mu zima?

Jakousi první spekulací týkající se zdraví ruského prezidenta byl fakt, že si kolena zakrýval dekou. Ani váleční veteráni, kteří toho bezesporu zažili z hlediska životních podmínek mnohem více než prezident, deku neměli.

Pohyb byl v normě

V souvislosti s pohybem se žádné nové spekulace nevyrojily. Ostatně v minulosti byl ruský prezident zachycen na setkání s Alexandrem Lukašenkem v trochu jiné pozici. Jednu ruku měl při chůzi n hrudi a druhou svírá v pěst. Mimo jiné, podivné bylo také samotné podání ruky. Tehdy se spekulovalo o Parkinsonově chorobě nebo nějakém druhu rakoviny.

Odulá tvář

Kritici Putina také často hovoří o tom, že má opuchlý obličej. Tato skutečnost také může poukazovat na nějaké zdravotní obtíže. Ne vždy tomu tak ale musí být.

Podivné pohyby rtů

Zapomenout také nemůžeme na zvláštní pohyby rtů. Patrné byly už na Velikonoce, kdy byly tyto pohyby zaznamenány při tom, když poslouchal bohoslužbu. Nyní se vše opakovalo při pokládání věnce.

A duševní zdraví?

Můžeme jen odhadovat. Když ale někdo útočí na suverénní stát, neustále lže svým vlastním lidem a neřeší mrtvé vojáky, jen těžko lze říct, že je úplně v pořádku. Skutečnost je taková, že si obrovské množství lidí jeho podlomené zdraví doslova přeje. Vždyť je dost dobře možné, že zvěrstva na Ukrajině ukončí jenom odstoupení ruského diktátora.

Zdroje info: https://cnn.iprima.cz/nove-pochybnosti-o-zdravi-putina-co-vsechno-odhalila-prehlidka-v-moskve-107463

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/ztuhly-putin-podnitil-dohady-o-jeho-zdravi-40394707

https://cnn.iprima.cz/kyjev-putin-je-k-smrti-vydesenym-muzickem-pro-invazi-na-ukrajinu-nebyl-zadny-duvod-107438  

Vladimír Putin: Náhledové foto Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.