Partnerský program TEMU 2024: Získejte až 250 000 Kč měsíčně!

Musíme vám říct o tomto úžasném webu pro online nakupování, který nás nedávno nadchl – jmenuje se Temu. Vyznačuje se spoustou produktů od módy po domácí zboží a všechno je tak dostupné! Myslíme, že se vám bude líbit, zvláště pokud chcete najít jedinečné předměty nebo získat dobrý obchod.

O Temu

Foto: temu.com

Temu, což je zkratka pro Team Up, Price Down, je e-commerce společnost, která spojuje spotřebitele s miliony obchodních partnerů, výrobců a značek s posláním umožnit jim žít svůj nejlepší život. Společnost Temu se zavázala nabízet nejdostupnější kvalitní produkty, které spotřebitelům a obchodním partnerům umožní splnit jejich sny v inkluzivním prostředí. Temu byla založena v Bostonu, Massachusetts v roce 2022.

Jak používat kód kupónu Temu

Dobře, teď k té vzrušující části – sdílíme exkluzivní kód 2024. Použijte kód “acc238647pro slevu až 30 %! Považujte to od nás za malý dárek pro vás, abyste mohli na vlastní kůži zažít kouzlo Temu.

Exkluzivní promo kód TEMU:


1. Přihlaste se nebo se zaregistrujte na Temu
2. Přidejte položky do nákupního košíku
3. Pokračujte k pokladně
4. Hledejte pole „použít kód kupónu“.
Ušetřete tam kód kupónu Temu!

O partnerském programu TEMU

Foto: temu.com

A tady je profi tip: pokud si chcete vydělat nějaké peníze navíc nebo máte svou platformu či blog, měli byste se podívat na Partnerský program TEMU. Je to obchod, kde můžete vydělávat provize propagací jejich produktů. Někteří přátelé z toho těží, a jde o skvělý způsob jak spolupracovat s rostoucí značkou.

Možná jste již viděli mnoho lidí, kteří sdíleli svůj odkaz a kód TEMU, ale možná jste nevěděli, že TEMU má affiliate program, do kterého se může zapojit každý. Pokud jste zanícený nadšenec TEMU, který chce generovat stabilní zdroj pasivního příjmu, nebo pokud jste influencer, který chce zpeněžit svůj provoz, nehledejte nic jiného než TEMU Affiliate program. S potenciálem vysokého výdělku až 250,000 kč měsíčně je TEMU Affiliate Program perfektní volbou, abyste mohli začít.

Kolik si můžete vydělat prostřednictvím TEMU Affiliate programu?

Můžete si vydělat až 250,000 kč měsíčně! Pokud máte zájem připojit se k TEMU Affiliate Programu, budete rádi, když budete vědět, že nabízí jednoduchou a transparentní provizní politiku. Existuje několik možných způsobů, jak vydělat peníze, které jsou uvedeny níže:

1: Získejte odměnu 250 Kč za každého nového uživatele, který si stáhne odkaz.

  1. Získejte provizi za každý nákup uskutečněný nedávno registrovanými uživateli, kteří následují váš jedinečný odkaz na doporučení. Provize se liší v závislosti na výši nákupu.

Jak začít s TEMU Affiliate programem?

Jakmile se zde zaregistrujete do TEMU Affiliate Programu, získáte svůj doporučující odkaz a kód ve vašem účetním centru. Existuje několik způsobů, jak začít vydělávat:

1) Pokud jste influencerem na sociálních platformách, jako je TikTok, YouTube, Ins nebo Facebook, můžete svůj doporučující odkaz a kód šířit zveřejňováním obsahu a získávat provize. Věnujte pozornost obsahu, který zveřejňujete. Čím lepší obsah zveřejníte, tím větší zapojení budete mít, což povede k vyšší míře konverze!

2) pokud jste blogger, můžete se SEO psát recenzní články o produktech TEMU nebo TEMU Affiliate Program, kde můžete vystavit svůj doporučující odkaz a kód!

3) Pokud vlastníte webové stránky nebo jste editorem nabídek/kupónových webových stránek, které mají velkou návštěvnost, můžete mít banner nebo články o nabídkách, aby více lidí vidělo váš odkaz a kód doporučení

4) jakýkoli jiný způsob nebo platforma, kterou můžete použít k šíření svého doporučujícího odkazu a kódu, pokud je v souladu s affiliate politikou TEMU!

V porovnání s jinými affiliate programy

Ve srovnání s jinými affiliate programy nabízí TEMU 10%-30% provizi pro všechny kategorie v závislosti na každém kvalifikovaném nákupu.

TEMU však nenabízí provize za vracející se uživatele. To může omezit vaše příjmy. Ale s obrovským provozem, který směřuje do TEMU a se zpřístupněním více zemí, se stále vyplatí zaregistrovat se do partnerského programu TEMU, protože je to velmi oblíbený nákupní web. Mohlo by být dobré zaregistrovat se nyní, než TEMU upraví své sazby provizí a limit výdělků za měsíc.

Pokud hledáte affiliate program s vysokými provizemi a dobrou návratností, TEMU Affiliate program může být tím pravým pro vás. Jeden z nejlepších affiliate programů, které můžete najít v oblasti affiliate marketingu. Připojte se nyní a začněte vydělávat provize za doporučení prodeje!

Foto: temu.com

Náhledové foto: temu.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.