Cvičení

Cvičení podle Jillian Michaels

Mnozí z nás chtějí zhubnout s minimálním úsilím a maximálními účinky. Takové hubnutí sice neexistuje, nicméně velmi zajímavou metodu představuje cvičení Jillian Michaels. Tato Američanka je autorkou celé série instruktážních videí, jež jsou k dispozici volně na Youtube. Mimo jiné natočila i některé videa, která obsahují kickboxové partie a mnohé další druhy pohybových aktivit. Mimo jiné měla Jillian Michaels i vlastní reality show týkající se hubnutí a cvičení jako takového. Zaměřme se tedy na její metodu podrobněji a ukažme si, v čem vlastně spočívá.

Třicet dní skutečné dřiny

Pokud se rozhodnete pro cvičení Jillian Michaels, pak vězte, že prvních třicet dní si projdete doslova fyzickým peklem. Cviky se totiž budou postupně z hlediska náročnosti zhoršovat a vy budete muset vydat mnohem větší množství energie na jejich zvládnutí. Program obsahuje celkem 3 sady videí, která budete každé cvičit 10 dní. Na videu uvidíte celkem 3 ženy, a to Jillian Michaels a její dvě kolegyně. Jedna z nich bude předcvičovat začátečníkům a druhá již pokročilým. Jillian na vše dohlíží a kontroluje správné cvičení držení postoje.

Kdo je Jillian Michaels?

Mnohým lidem není třeba tuto fitness trenérku ani představovat, jelikož se jedná o poměrně známou personu. Jillian Michaels měří 159 cm a váží pouhých 53 kilogramů. Na své cvičence je maximálně přísná. Její slovník je většinou za hranou a vulgární výrazy jsou více než patrné. Přesto se drží filosofie, že ji cvičící lidé budou 30 dní nenávidět a od 31. dne se jejich nenávist přemění v lásku. Budou se totiž cítit skvěle!

Pohodlné cvičení i pro začátečníky

Pokud se bojíte, že jako začátečník či začátečnice cvičení nezvládnete, pak nevěšejte hlavu. Jillian je sice tvrdá, ale její cviky jsou koncipovány tak, abyste se do systému postupně zapracovali. Kombinován je tak aerobní i silový trénink a vy budete postupně shazovat přebytečné kilogramy a nabírat svalovou hmotu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

1 komentář

  1. Jana Odpovědět

    Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit, kde se dá sehnat celé cvičení na 90 dní od Jillian Michaels Body revolution???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *