Cvičení na stolech

Pokud si přejete zpevnit postavu a jste natolik zaměstnaní, že vám již nezbývá čas na návštěvu fitness centra, právě pro vás jsou určeny následující řádky. Přečtěte si, jak si můžete během několika týdnů procvičit, zpevnit a protáhnout svaly celého těla na rekondičních stolech. Cvičení na stolech nabízí nejen Praha, ale i jiná větší města. Toto cvičení je časově opravdu nenáročné.

Stoly na cvičení

Sestava rekondičních stolů, u kterých je možno regulovat rychlost, vám nabízí cvičení, které je atraktivní v podstatě pro všechny věkové skupiny, od mladých lidí až po seniory. Hodí se i pro vás, kteří máte nějaké zdravotní obtíže, nebo i pro lidi s nadváhou. Princip cvičení na stolech spočívá v tom, že na každém stole cvičíte po dobu 8 minut a za tuto krátkou dobu si na jednotlivých stolech postupně procvičíte svaly celého těla. Díky tomu, že stoly umožňují regulovat rychlost, můžete vhodně kombinovat aktivní a pasivní cvičení. Cvičením na rekondičních stolech si posílíte, zpevníte a vytvarujete postavu, zvýšíte pohyblivost a pružnost těla a uvolníte ztuhlé svalstvo.

Cvičení na rekondičních stolech – co je potřeba

Pro cvičení si zvolte takovou dobu během dne, která vám vyhovuje. Při první návštěvě doporučujeme vyzkoušet stroje formou pasivního cvičení a při dalších návštěvách si sami zvolíte rychlost, která vám bude vyhovovat. Pro dosažení výsledků doporučujeme cvičit minimálně 2x týdně po dobu 6 týdnů. K tomuto cvičení není potřeba žádné speciální oblečení. Postačí vám dlouhé tepláky nebo legíny, tričko a ponožky. Sportovní obuv není potřeba, protože se cvičí naboso. S sebou si musíte vzít ručník, který si budete pokládat pod hlavu.

Jak cvičit na rekondičních stolech

Cvičení na stolech je pohodlné. Na každém stole strávíte 8 minut. Stroje jsou určeny k posilování a zeštíhlení břicha a boků, k posilování nohou, vnitřní i vnější strany stehen a k posilování horní části těla. Některé stroje působí proti celulitidě a posilují také svaly pánevního dna. Cvičením si zlepšíte celkové držení těla, srovnáte si hrudní koš a odstraníte bolesti zad, které jsou způsobeny jednostrannou zátěží. Cvičení je zakončeno na cirkulátoru, který díky svým vibračním pohybům uvolní vaše napjaté svaly a zlepší krevní oběh.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *